Popatrz na ilustracje i napisz cztery zdania o amy

Pobierz

4 Ada is Sam's mother.Napisz zdania w języku angielskim : 1.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. 2.obrazek: dziewczyna stojąca w rolkach, ma ochraniacze - Josie / ride a bike?. Revision of questionsPopatrz na zdjecia i uzupelnij zdania .. 1 str. 56 Popatrz na tabelkę.. Zeszyt ćwiczeń3 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania,˚wpisując jedno słowo w każdą lukę.. 2 Przeczytaj i posłuchaj tekstu*.. PrOsZe O pOmOc !. Jeśli masz wideo obejrzyj z przyjemnością chomiczka z jego wyjaśnieniami!. 10 Przetłumacz polskie fragmenty zdań na język angielski.. (toast, cereal, salad, pizza, fish, chicken, sandwich, sausages).34 UNIT 4 Chores lesson 1 Zac's dream 1 Podpisz ilustracje odpowiednimi wyrazami.. Obok każdego zdania napisz true[prawdziwe] lub false [fałszywe].4 9 5 10 WY X P R A W N S SOIOPUMCA EG A R L I C A L DH A K S C A R M B U T T E RBR O BRB NU L B ON ET A S E DA T R EGTH Y J GS F FME L O N EM V 2 Zapisz poprawnie poniższe daty.. (Angielski, proste) 2013-04-11 19:00:11; Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Ułóż pytania na tym przykładzie (angielski) 2016-09-04 22:23:24; Popatrz na obrazki i ułóż nazwy związane z uprawianiem sportu ?. I think…- myślę, uważam, I don't think…- nie uważam, .. Maybe- Być może… W domu.. 1 Hollie sing and .Ex.2/112 Popatrz na zdjęcia jeszcze raz , staraj się przewidzieć treść historyjki, posłuchaj nagrania i przeczytaj historyjkę..

4 Uzupełnij zdania.

We need tomatoes.Przeczenia w czasie przeszłym prostym-Past Simple tworzymy przez umieszczenie w zdaniu didn't-nie przed czasownikiem, który w zdaniu pozostaje w formie podstawowej, np: I didn't go to school.- Nie poszedłem do szkoły.. W zeszycie połącz nagłówki a - d z paragrafami 1- 4.. Zeszyt ćwiczeń1 Popatrz na obrazki i uzupełnij dialogi.. Pomyśl, czy ono się zmieni?. My mum and dad are from Manchester.4 Czasownika can używamy, gdy mówimy o umiejętnościach.. [Angielski] 2009-11-28 19:25:27; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016 .Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z .Popatrz na obrazki i napisz zdania.. Uzupełnij zdania 1-4 pod ramką spójnikiem but or and.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. 3.obrazek:tańczący chłopak i dziewczyna - Tom and Julie / dance?. Zapisz nazwy czynności: get presents - dostać prezenty sing HAPPY BIRTHDAY - śpiewać STO LAT sleep on the floor - spać na podłodzeSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Uzupełnij zdania informacjami o wydarzeniach.

Vocabulary Popatrz na obrazki i uzupełnij krzyżówkę nazwami sportów.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Napisz co najmniej cztery zdania dotyczące obrazu.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 5. s k a t e b o a r d i n gNastępnie przepisz notatkę z ramki, kiedy używamy spójnika but, a kiedy and.. 1 Popatrz na obrazki i zakreśl właściwą formę.. Możesz wzorować się na .. 3 Przepisz zdania do zeszytu.. Question from @Majka2klasa - Liceum/Technikum - Język angielski11 1 5 Grammar Popatrz na poniższą listę.. 4 Rose likes telling other people what to do.CHĘTNE OSOBY proszę o odesłanie zdjęcia tego zadania (zdań oraz wypełnionej tabelki) na mój adres (do 16.05).. (W zeszłym tygiodniu Amy jeździła na rowerze.). Użyj zwrotów .1 Otwórz podręcznik na stronie 73, popatrz na zdjęcia i tytuł tekstu.. Odpowiedź Guest.. Zapisz do zeszytu.. Popatrz na zwroty dotyczące przewidywania.. Ich dzieci maja/ mają (na dwa sposoby) niezwykłe imiona 2.Nie było żadnych znaczków na tamtych kopertach 3.Czy byli jacyś ludzie na tej łodzi?. 1 Dopasuj wyrażenia 1-7 do osób na zdjęciu.. 4.Obawiam…Angielski pomożesz mi?. 4.chłopak i dziewczyna grający w paletki - Mum and Dad .popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja3..

Zapisz pełne zdania w zeszycie.

Pit14 September 2019 | 0 Replies .4 A Family Photo A Family Photo Family 1 Podpisz zdjęcie rodziny Bena, używając wyrazów z ramki.. Obraz przedstawia ulice w nocy.. Zrób zadanie 3 ( podręcznik strona 109).. W domu Uzupełnij dwa zdania w czasie przeszłym prostym- przeczenia.. Proszę o pomoc.. Na obrazku są: 1.Dwa ołówki 2.Trzy zeszyty 3.Siedem klocków 4.Jedna ławka 5.Jedna noga 6.. Zapisz zdania z zadania do zeszytu i określ je prawda /fałsz.. Napisz 5 zdań, jak Twoim zdaniem ludzie będą spędzać wolny czas za 25 lat.. Przykładowe odpowiedzi:1. behind the ice skates Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Odczytaj na głos dni tygodnia, nazwy posiłków oraz nazwij to, co widzisz na obrazkach.. Ollie's chores Dana's chores Mum's chores 3 Uzupełnij e-mail odpowiednimi wyrazami.Popatrz na obrazki przedstawiające życie w przyszłości.. Uwagę przykuwa niewielka kawiarnia oraz stoły stojące obok na ulicy.. Pomyśl czy znasz kogoś kto komunikuje się z innymi za pomocą języka migowego?. He's ten.2 Uzupełnij zdania przymiotnikami opisującymi osobowość.. Pięć noży 7.Jedna owca 8.Dziewięć linijek 9.Jedna mysz 10.Osiem pomidorówPopatrz na obrazki i ułuż dialogi.. Ania miała 80 zł kupiła dwie piłki po 27,55 zł i 3 szarfy po 4,89 zł.. Popatrz na obrazki ( podręcznik strona 108) i powiedz jakie to wydarzenie..

Przykładowe zdania:1.

sister (x ) cousin uncle granddad granny aunt 1 uncle 6 Przeczytaj list Amy i napisz, czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Ile reszty jej zostało?. Popatrz na obrazki i napisz pytania oraz krótkie odpowiedzi w czasie present cantinous 1.oobrazek: jest tam chłopak z kijkami od biegów narciarskich - tom / ski?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt