Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki

Pobierz

Wstaw brakujące.. Polub to zadanie.. Dam 5 za każdą odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. I rodzicom i babci bardzo smakowała sałatka Zosi.. Do czerwonych zielonych i białych warzyw dorzuciła żółtą kukurydzę i przyprawy.. - Uważaj albo wpiszę Ci uwagę.- Nawet w ostatnich dniach roku szkolnego nie dają człowiekowi spokoju- pomyślał rozżalony Pls daję najjj .. Podeszli bliżej zamku.. Myślał już o wakacjach wygrzewaniu się na słońcu pływaniu i wycieczkach rowerowych więc nie słyszał pytania.. Merry podniósł głowę.Przepisz tekst do zeszytu.. Zobacz więcej.. Ewa.. - Uważaj bo naZADANIE & Zadanie 1: Przepisz podany tekst do zeszytu.. Słońce świeciło mocno nie wiał nawet leciutki zefirek więc pogoda była wspaniała dla-tego coraz trudniej było siedzieć na lekcjach.. Zadanie.Przepisz tekst do zeszytu.. Proszę bardzo o pomoc.. Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.. Bardzo zżył się też z nietypową rodziną Jagodzińskich oraz polubił jej koty.Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. W pierwszej chwili była przerażona później gdy zobaczyła kto to jest zadrżała o jego bezpieczeństwow końcu zaś poczuła wstyd uświadomiwszy sobie że z pewnością Romeo .Przepisz tekst, wstawiając brakujące przecinki Zosia przygotowała sałatkę ogórki pomidory rzodkiewkę i szczypiorek..

Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.

4 - strona 321.. Wstaw przecinki w odpowiednie miejsca, zgodnie z regułami interpunkcji.. Proszę bardzo o pomoc.. Question from @SeVicia - Gimnazjum - PolskiPrzepisz tekst do zeszytu, wstawiając brakujące przecinki.. Wstaw brakujące znaki interpunkcyjne ( przecinki, kropki, myślniki, średniki, dwukropki, wykrzykniki.. Wstaw brakujące przecinki.. I ciągneła wywód przedkładając sprawę księżycowi i gwiazdom póki Romeo nie wyłonił się z cienia i nie stanął nad balkonem.. Myślał o wakacjach więc nie słyszał pytania.. Przepisz tekst do zeszytu, wstaw brakujące przecinki - Zadanie 4: Myśli i słowa 1.Język polski- szkoła podstawowa.. Question from @Zuziaces - Szkoła podstawowa - PolskiWstaw brakujące - Zadanie 5: Nowe Słowa na start!. Rano poszła do sklepu i kupiła wszystkie brakujące składniki.. Zadanie.. Wstaw przecinki w odpowiednie miejsca, zgodnie z regułami interpunkcji.. Odpowiedź Guest.. Wstaw brakujące przecinki.Podeszli bliżej zamku.. Na placu zebrała się grupa ludzi.Język polski- szkoła podstawowa.. Zosia przygotowała sałatę ogórki pomidory rzod-kiewkę i szczypiorek.. chociaż noc była parna i bezwietrzna, wszędzie dokoła niewidoczne drzewa wzdychały z cicha.. Zobacz więcej.. Ewa.. Wszystkie warzywa starannie umyła pokroiła i wrzuciła do salaterki.. 2011-03-31 17:44:27; Wstaw przecinki 2017-05-04 13:56:28; Wstaw przecinki do podanego zdania :) 2013-05-27 16:25:37; Wstaw przecinki w odpowiednie miejsca 2012-04-28 17:38:46; W odpowiednie miejsca wstaw przecinki..

- Uważaj bo naZADANIE & Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.

Po powrocie do domu .Przepisz do zeszytu podane zdanie i wstaw brakujące przecinki ( 13 zadanie).. Lasse i Maja od lat marzyli o tym żeby się dowiedzieć jak wygląda praca dziennikarzy.. Wstaw brakujące znaki interpunkcyjne ( przecinki, kropki, myślniki, średniki, dwukropki, wykrzykniki.. Od Strony jeziora budowla rzeczywiście wyglądała jak średniowieczny zamek do którego prowadził kamienny most przerzucony nad czymś co dwieście lat temu mogło zostać nazwane fosą a teraz było porośniętym trzciną rowem.Przepisz tekst do zeszytu wstaw brakujące przecinki .. Polub to zadanie.. Question from @Klaudialiczb - Liceum/Technikum - PolskiWstaw brakuące przecinki 2013-01-03 19:45:45; Przepisz tekst do zeszytu i przetłumacz go .. Przepisz tekst do zeszytu.. Zadanie.. Od Strony jeziora budowla rzeczywiście wyglądała jak średniowieczny zamek do którego prowadził kamienny most przerzucony nad czymś co dwieście lat temu mogło zostać nazwane fosą a teraz było porośniętym trzciną rowem.Przepisz tekst do zeszytu wstaw brakujące przecinki Słońce świeciło mocno i coraz trudniej było siedzieć na lekcjach.. Wstaw brakujące przecinki.. Lasse i Maja od lat marzyli o tym żeby się dowiedzieć jak wygląda praca dziennikarzy.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2013-09-07 13:08:04; Wstaw brakujące przecinki.

Znała te sieci marketów, więc znalezienie półek z potrzebnym produktami nie sprawiło jej żadnego problemu.. Zadanie 1: Przepisz podany tekst do zeszytu.. Na placu zebrała się grupa ludzi.Przepisz tekst do zeszytu.. Do czerwonych zielonych i białych warzyw dorzuciła żółtą kukurydzę i przyprawy.. Mieliśmy dość jedzenia żeby nie wychodzić przez cały dzień ale chcieliśmy poznać okolicę dlatego liczyliśmy że szybko przestanie padać.Odpowiedź: Kiedy Krzyś przeprowadził się do innej dzielnicy, poczuł się bardzo samotny.Szybko jednak zapoznał się z mieszkańcami bloku.Znalazł przyjaciela.. Przepisz tekst do zeszytu.. I rodzicom i babci bar-dzo smakowała sałatka Zosi.. pliss na JUTRO.Przepisz tekst do zeszytu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt