Opisz dzień powszedni po niemiecku

Pobierz

O 7.45 ide do szkoły.. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 ( 0 ) [Szkoła średnia] niemieckiZadanie: mam opisać swój dzień powszedni czyli piatek 12 zzdan Rozwiązanie: am freitag bin ich um 7 00 aufgestanden ich habe mich angezogen, gewaschen und fruhstuck Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Mein Alltag.. - Alltag, WerktagPrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. 3.ICH WOHNE IN …… (miejscowość).. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. dzień powszedni (też: dzień roboczy)Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoNajlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.. 15.25.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Opisz swój dzień powszedni po niemiecku.

Ich wache um sechs Uhr auf.Opublikowany in category Język niemiecki, 14.10.2020 >> .. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Mój dzień wygląda prawie tak jak każdy w tygodniu.. około 100 słów Dam najj Tylko szybko!. 1.Mein Alltag - wypracowanie - mój dzień powszedni.. Zmyślajcie.. "roboczy".. - Jem śniadanie o 7.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. (wstaje o 7:05)Tłumaczenie słowa 'powszedni dzień' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Opisz swój dzień powszedni ( poniedziałek ) w języku niemieckim czas przeszły ( perfekt ) Pilnne na jutro !. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.dzień powszedni - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W takich przypadkach przepracowane godziny uprawniają pracownika do odpowiedniej ilości godzin wolnych w dzień powszedni.1.ICH BIN …… (imię).. dzień powszedni (też: roboczodniówka, dzień pracy, dzień roboczy) volume_up.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Autor: , 2016-02-08 15:46:40.. Po zajeciach wracam o domu.. - Później myję zęby.. - Od 8 do 13 uczę się w szkole.TEMAT 5 Mein Alltag (Mój dzień powszedni) W tym temacie znajdziecie: czas zegarowy i pory dnia, czynności wykonywane w ciągu dnia, "Mój dzień" - opis w czasie teraźniejszym Präsens i przeszłym Perfekt..

Opisz swój dzień po niemiecku.

6 maja 2021 05:45 Kartkówki.. DZIEŃ POWSZEDNI.. Opisz swój dzień powszedni po niemiecku.. Dodaj do: Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś powymyślane ( nie kopiować z innych stron ) !. Der Tagesablauf - mein AlltagCodziennie wstaje o 7.00.. Przykładowe zdania: To nie jest powszedni dzień muzyka.Tłumaczenia w kontekście hasła "dzień powszedni" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Jeżeli dyrektor uzna, według swojej oceny, że wymaga tego wyjątkowa sytuacja, niektórzy pracownicy mogą otrzymać polecenie pracy w soboty.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Opisz swój dzień powszedni po niemiecku.. Wypracowanie w języku niemieckim dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich na temat: "Mein Alltag", czyli "Mój dzień powszedni".. Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. dzień powszedni (też: codzienność, powszedni dzień) volume_up.. Co znaczy i jak powiedzieć "dzień powszedni" po niemiecku?. :) Błagam jak najszybciej do 2-3 godz.. Rano wstaję o 7:30, ubieram się i jem śniadanie , a potem idę do szkoły.. - O 7.30 idę do szkoły.. około 100 słów Dam najj Tylko szybko!niemiecki języki obce mein alltag mój dzien powszedni mój dzień powszedni po niemieckuJak opisać swój dzień po niemiecku?.

dzień powszedni noun.

"zwykły".. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.dzień powszedni po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. W szkole uczę się bardzo pilnie i słucham nauczycieli oraz piszę notatki.Język niemiecki - O moim dniu powszednim.UPDATE command denied to user 'edeutschtest'@'10.20.103.26' for table 'fusion_settings'opis rodziny po niemiecku w stopniu podstawowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt