W pustyni i w puszczy dlaczego warto przeczytać

Pobierz

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-04-24 18:53:16.. Pamiętam naszą dyskusję o "W pustyni i w puszczy" z Danusią, autorka interesującego blogu.. Nawiązując do tematu rozprawki stwierdzam, że czytanie książek to bardzo dobry wybór.. Po drodze spotyka ich wiele przeciwności losu.. Oto jest pytanie!. Czytać czy nie czytać?. Najlepsi w tym miesiącu Dreamyy 162 pkt.. - Ankietaa.. Najlepsi w tym miesiącu Mateusz123453665549 58 pkt .Dlaczego warto przeczytać tę książkę?. Question from @Sofokles789 - Gimnazjum - PolskiDlaczego warto przeczytać powieść w pustyni i w puszczy.. Należy do gatunku powieści przygodowo- podróżniczych.. Opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy muszą samotnie przebyć trudną podróż przez Afrykę.. Napisz krótki tekst, w którym zachęcisz rówieśników do przeczytania tej lektury.. Tak więc artysta w końcu zyskał taką sławę, na jaką niewątpliwie zasługuje.Była to moja lektura szkolna.. 2 strony plis muszę to dosłać dzisiaj więc szybko i starannie oddam dużo punktówWarto przeczytać "W pustyni i w puszczy".. Książka jest bogata w obszerne opisy postaci, miejsc i zdarzeń przez co czyta się ją bardzo długo.Książka w "Pustyni i puszczy" to lektura, którą warto przeczytać.. Można się z niej wiele nauczyć.. Może ilość stron trochę przeraża, ale czyta się ją dosyć lekko i szybko.. Od tamtego czasu czekam na zapowiedzianą książkę o tej powieści..

Wyjaśnij dlaczego warto ją przeczytać.

"W pustyni i w puszczy" według mnie jestJest to sprawa bez precedensu, gdyż na ławie oskarżonych pojawi się książka, która niejednemu spędziła sen z powiek, a innym przysporzyła wielu ocen niedostatecznych.. Jest napisana miejscami trudnym językiem jak dla dziecka z podstawówki,które ma "W pustyni i w puszczy" zadane jako lekturę.. Co prawda nie każdy człowiek, zwłaszcza młody lubi je czytać, ponieważ "świat techniki" idzie do przodu, dlatego młodzież woli spędzać czas przed komputerem lub telewizorem.Wyjaśnij czy twoim zdaniem warto przeczytać lekturę pod tytułem ,,W pustyni i w puszczy'.. Question from @Karina11125 - Gimnazjum - PolskiDlaczego warto przeczytać lekturę "W pustyni i w puszczy" podaj argumentyDAJE NAJJJ .. Na początku patrzyłam na nią przez pryzmat obowiązkowej lektury szkolnej i opowieści starszych koleżanek, które współczuły mi konieczności czytania tej książki.. Krzysiek miętus - jednak warto się trochę uczyć, by wiedzieć, że w 5 klasie ma się nawet 12 lat ;) /// odp.. Moją tezę postaram się .Ksiązke pod tytułem "W pustyni i w puszczy" warto przeczytać dlatego że może nauczyć nas jak radzić sobie w niektórych trudnych sytuacjach.. Gdzieś tak pięć zdań..

i 5 dlaczego nie warto.

smokok 27 pkt .Na szczęście w tym czasie sytuacja się zmieniła.. Tematyka utworu jest współczesna pisarzowi.. Nie wiem czy dlatego,że czytałam ją "z przymusu"(ponieważ jest to obowiązkowa lektura szkolna),czy też dlatego,że nie jest godna uwagi.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz wypracowanie dlaczego warto przeczytać w pustyni i w puszczy.. Ta książka jest lekturą szkolną i dobrze, bo moim zdaniem naprawdę warto przeczytać tę historię.Książkę "W pustyni i w puszczy" przeczytałam w 4. lub 5. klasie podstawówki.. O tym charakterystycznym artyście powstaje wciąż więcej publikacji, wydano w końcu jego opowiadania, a podobno również w przygotowaniu jest film o Beksińskich.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Nadaje się świetnie dla kolekcjonerów dobrej lektury.Książka w "Pustyni i w puszczy" zdecydowanie nie przypadła mi do gustu.. Question from @Zuzia7916 - Szkoła podstawowa - PolskiTemat: Co warto przeczytać i dlaczego?. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Można się więc domyślić, że do lektury zasiadałam głęboko zniechęcona.W pustyni i w puszczy-opis demonstracyjny ( zachęta do czytania ) Henryk Sienkiewicz napisał przygodową książkę pt.,W pustyni i w puszczy''..

Ukazuje ona jak trudno jest przetrwać na pustyni.

w Zapytaj.onet.pl.najciekawsze fragmenty w pustyni i w puszczy; dlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy; Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy" Potrzebujesz pomocy?. Jest ona efektem podróży pisarza po Afryce.. Opowiada o przyjaźni i przygodach dwójki przyjaciół, którzy zostali porwani przez swojego przyjaciela, który później okazał się wrogiem.Zadanie: dlaczego warto przeczytać powieść ,w pustyni i Rozwiązanie:moim zdaniem warto przeczytac powiesć 39 w pustyni i w puszczy quot , ponieważ gromadzi w sobie bardzo wiele ciekawych historii i mozemy sie dzieki niej bardzo wiele dowiedziec i nauczyc ukazuje ona m in odwagę rozum i mądrość stasia który odważnie broni małej nel i swych towarzyszy od wszelkich niebezpieczeństwDlaczego warto było przeczytać lekturę ,,W pustyni i w puszczy".. Nawiązując do tematu rozprawki stwierdzam, że czytanie książek to bardzo dobry wybór.. Potrafi wciągnąć i jest interesująca.. usunęłam /// Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-01-17 18:49:33Warto przeczytać "W pustyni i w puszczy".. Nawiązując do tematu rozprawki stwierdzam, że czytanie książek to bardzo dobry wybór..

Panie i panowie, przed wami W pustyni i w puszczy.

Podczas czytania przygód Stasia i Nel bardzo dobrze się bawiłam przenosząc się wgłąb Afryki.. Napisz w punktach.. Myślę jednak,że główną przyczyną jest właśnie to,że książka nie jest ciekawa , ani wciągająca.najciekawsze fragmenty w pustyni i w puszczy; dlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy; Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy" Potrzebujesz pomocy?. Daję NAJ Dzięki za odpWARTO PRZECZYTAĆ Powieść pt. "W pustyni i w puszczy" została napisana w 1911 roku przez Henryka Sienkiewicza.. 0.Dlaczego warto było przeczytać lekturę ,,W pustyni i w puszczy"?. Można się więc domyślić, że do lektury zasiadałam głęboko zniechęcona.Weź udział w ankiecie Czy warto przeczytać " W pustyni i w puszczy "?. Pozwala na odkrywanie dzikich i tajemniczych miejsc jak i na poznawanie obcych kultur i historii narodów.W pustyni i w puszczy to naprawdę bardzo ciekawa historia.. Piątoklasiści zachęcali swoich młodszych kolegów do odwiedzenia szkolnej biblioteki i .. 26 czerwca 2021 0 Przez admin .. Książka bardzo gruba i nie zachęcająca do przeczytania.. Ta jest oprawiona w ładną, stylową i grubą okładkę.. Uczeń wnosi na salę egzemplarz książki i umieszcza go w widocznym miejscu.Książkę "W pustyni i w puszczy" przeczytałam w 4. lub 5. klasie podstawówki.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Opowiada ona o dzieciach,Stasiu i Nel,którzy zostali porwani do głębi Afryki,gdzie mają fantastyczne przygody.Razem z niewolnicą Meą,murzynem Kalim,słoniem Kingiem oraz psem Nel,Sabą .Warto przeczytać "W pustyni i w puszczy".. Co prawda nie każdy człowiek, zwłaszcza młody lubi je czytać, ponieważ "świat techniki" idzie do przodu, dlatego młodzież woli spędzać czas przed komputerem lub .Napisz 5 argumentów dlaczego warto przeczytać książkę "w pustyni i w puszczy".. Pod takim tytułem i w ramach projektu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" promującego czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży, uczniowie klasy V zorganizowali dla uczniów klasy IV nietypową lekcję.. Ma to być wypracowanie min..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt