Wiktoria znaczenie imienia

Pobierz

Wiktoria Opis podstawowy imienia: Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi.Znaczenie imienia: Wiktoria.. Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne dla siebie wnioski.. Mocno stąpa po ziemi, jest inteligentna, pracowita i.. Partnerstwo i miłość.. Wiele nazwisk kobiet i mężczyzn ma bliskie związki w dźwięku.. Imię Wiktoria ma łacińskie pochodzenie i oznacza dosłownie "zwycięstwo".. W Polsce używane jest od XIII w.. Jest zdolna, pracowita, obowiązkowa i sumienna.. Jest wszechstronnie uzdolniona, zwykle odnosi sukcesy w wielu dziedzinach życia.. Tweetnij.. Powaga, stateczność i zorganizowanie sprawiają, iż Wiktoria odbierana jest jako osoba oschła i gorzka.. Specjalna nauka, która bada znaczenie imienia Victoria dla dziewczyny i innych osób, nazywa się onomastics.. Mimo, że dzięki swoim licznym zaletom wyróżnia się wśród innych na korzyść, nigdy się nie wywyższa, a wręcz przeciwnie jest bardzo skromna.Znaczenie imienia Wiktoria Rodzina.. Strzelec i Ryby są znakami, które ujawniają inklinacje duchowe.. Viktória (słowac.). Było to także imię rzymskiej bogini zwycięstwa..

...Wiktoria: znaczenie imienia.

Imię Wiktoria wywodzi się z języka łacińskiego, gdzie "victoria" oznacza "zwycięstwo".. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Wiktoria w 2009 roku zajmowała 4. miejsce w grupie imion żeńskich.. Wiktoria imieniny obchodzi: 20 maja, 12 sierpnia, 21 sierpnia, 8 listopada .Wiktoria w dzieciństwie.. Nosi je 120 597 osób (w 2001 r. - 78 111), formie Victoria - 1350 (w 2001 r. - 405).. Interpretacja nazwy Victoria w różnych językach świata może być nieco inna, ponadto różni się dźwiękiem w różnych krajach.IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Wiktoria.. Co znaczy zatem nazwa Victoria?. Męskim odpowiednikiem jest Wiktor.. Wiktoria: imieniny.. To jest interesujące!. W mitologii rzymskiej nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały.. Sprawdź jego cechy i poznaj predyspozycje.. Dobrze współpracuje z zespołem, w którym większość stanowią mężczyźni.. Ma dobrą intuicję.Znaczenie imienia Wiktoria.. Znaczenie imienia Wiktoria Potrafi być despotyczna, niczym prawdziwa księżniczka, a jednocześnie chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym.Wiktoria z werwą planuje swoje życie.Imię Wiktoria jest idealne dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Strzelca i Ryb..

Historia imienia Wiktoria.

Kobiety o tym imieniu są wyjątkowo żywiołowe.. Victor - zwycięzca.. Nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały - Victoria.. W Polszczyźnie pojawiło się na początku wieku XIII.. Nie przepada za nagłymi zmianami i jakimkolwiek zamieszaniem.. Imię oznaczające osobę, która zwycięża w każdej dziedzinie życia.. Brakuje jej zdecydowania, dlatego lubi skonsultować swoje decyzje czy nawet opinie z osobami, do których Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionZnaczenie imienia Wiktoria opisane jest w naszym artykule.. Viktorija (połud.-słow.). Życie towarzyskie.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.Sennik - znaczenie snu Wiktoria - imię.. Poważnie podchodzi do życia i z należytą powagą traktuje swoje obowiązki.. Rzadko bierze sobie do serca rady udzielane przez.. Życie towarzyskie.. Łatwo zapalają sie do wszelkich nowości, codzienne obowiązki szybko je męczą, pragną stale jakiegoś urozmaicenia.. Wiktoria: charakterystyka osoby.. Imię to symbolizuje wrodzoną siłę.. Potrafią pogodzić sferę ducha i sacrum.Znaczenie i pochodzenie imienia Wiktoria Wiktoria - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego od słowa victoria, oznaczające: zwycięstwo..

Charakterystyka - znaczenie imienia.

Wiktoria jest osobą spokojną i bardzo opanowaną.. W rzymskiej mitologii istniała również bogini o tym imieniu, będąca personifikacją zwycięstwa oraz potęgi militarnej ówczesnego Imperium.Wiktoria Pochodzenie i znaczenie.. W tym języku "victoria" oznacza dosłownie "zwycięstwo".. W Polsce imię Wiktoria nadawane jest do XIII wieku.Imię Wiktoria szczęśliwa liczba: 7 roślina: goryczka pochodzenie: łacińskie osobowość: kobieta z sekretami planeta: uran główne cechy: intelekt, aktywność zwierzę: ropucha znak zodiaku: wodnik, panna szczęśliwy kamień: diament szczęśliwy kolor: złoty znaczenie: zwyciężającaZnaczenie imienia Wiktoria.. Imieniny Wiktorii wypadają 20 maja, 12 sierpnia, 21 sierpnia, 8 listopada, 17 listopada, 23 grudnia, 24 i 29 marca.Imię Wiktoria w innych językach.. Wiktoria to kobieta rozsądna i poukładana, chociaż może sprawiać wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. Wiktoria jest powściągliwa w okazywaniu uczuć i niechętnie zawiera liczne znajomości.. Lubi gdy ktoś z dorosłych się nią zajmuje, nosi, śpiewa, głaszcze czy w jakikolwiek inny sposób poświęca jej swoją uwagę.Wiktoria.. Analizowany jest pod wieloma względami: z punktu widzenia astrologii, numerologii, fonetyki, składu alfabetycznego.Imieniny Wiktorii: pochodzenie imienia..

Charakterystyka imienia Wiktoria.

W języku tym "victoria" znaczy "zwycięstwo".. Jest to .Znaczenie imienia Wiktoria Co oznacza imię Wiktoria?. Wiktoria wydaje się być osobą zamkniętą w sobie surową i wyniosłą.WIKTORIA - znaczenie imienia.. Astrolodzy przypisują Wiktoriom wierność, lojalność i przywiązanie do tradycji.. Jak już wspomniano wcześniej, nazwa ma ogromną nazwęwpływ na właściciela.. Stroni od.. Praca i kariera zawodowa.. Wiktoria to imię łacińskie.. Wiktoria jest indywidualistką, robiącą wszystko po swojemu.. poważnie podchodzi do życia i z należytą powagą traktuje swoje obowiązki.Wiktoria.. W Polsce występuje od XIII w., rzadko nadawane.. Trudno odgadnąć, co siedzi we wnętrzu Wiktorii.Imię Wiktoria jest żeńską formą imienia Wiktor.. Wiktoria jest imieniem żeńskim, pochodzącym z łaciny.. Wiktoria ma szanse na osiągnięcie dużych sukcesów życiowych bez wkładania w to wielkiego wysiłku.. Osoby, które je noszą, odważnie spełniają swoje pragnienia i nigdy się nie poddają, kiedy dążą do celu.. Są one też samodzielne i praktyczne.Znaczenie imienia dla dziewczyny Victoria i jej sekretu leży w harmonijnym połączeniu subtelnego, intuicyjnego zmysłu, który pozwala jednoznacznie odgadnąć nastrój i stosunek rozmówcy do niego, z wyraźnym zmierzonym tempem życia, zaplanowanym wcześniej przez przepływ spraw i wyraźny pragmatyzm życia.Wiktoria - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego (łac. victoria - zwycięstwo).. Pochodzi od łacińskiego słowa victoria zwycięstwo.. Ale imiona męskie i żeńskie, choć brzmią prawie tak samo, praktycznie nie mają ze sobą nic wspólnego.. Jest to imię pochodzenia łacińskiego.. Znaczenie imienia Wiktoria Rodzina i miłość.. Victoria Jest to imię pochodzenia łacińskiego od victoria, czyli zwycięstwo.. Sprawia wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. W tłumaczeniu z łaciny Victoria oznacza "zwycięski", "zwycięzca", "zwycięstwo".Znaczenie imienia Wiktoria Wiktoria to najczęściej kobieta wyjątkowo piękna i mająca w sobie pewnego rodzaju tajemniczość, dzięki której chce się jąDlatego znaczenie imienia Victoria oznacza "zwycięzca".. w towarzystwie są miłe, wesołe wręcz czarujące.. Łatwo zyskują sympatię innych osób.Imię Wiktoria to żeńska forma imienia Wiktor..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt