Dzem whisky tekst

Pobierz

Brudny, niedomytek, w stajni ciągle śpi!. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Dżem - Whisky - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Whisky Lyrics: Mówią o mnie w mieście: "Co z niego za typ?". Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. / Wciąż chodzi pijany, pewn.Jedna z moich ulubionych piosenek Dżemu ;)Dżem - Whisky tekst piosenki.. G Cadd9 G Cadd9 G Cadd9 G Cadd9 Whisky moja żono, jednak tyś najlepszą z dam G Cadd9 G Cadd9 G Cadd9 G Cadd9 Już mnie nie opuścisz, nie, nie będę sam D Dsus4 D Mówią whisky to nie wszystko, .Sprawdź o czym jest tekst piosenki Whisky nagranej przez Dżem.. Zobacz słowa utworu Whisky wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Dżem - Wehikuł czasu - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. / Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd / Brudny, niedomytek, w stajni ciągle śpi / Czego szuka w naszym mieście?Original lyrics of Whisky song by Dzem.. Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd G C G C.. Wszystkie śmiały się, wołając, wołając za mną wciąż: "Bardzo ładny frak masz, Billy, Ale kiepski byłby z Ciebie mąż, Kiepski byłby mąż "..

Piosenka: Dżem - Whisky tekstowo zapisana.

a potem "cegłą","niewinnymi","skokiem" i jeszcze oczywiście "whisky".strasznie żal że to .Mówią o mnie w mieście: "Co z niego za typ?Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstydBrudny, niedomytek, w stajni ciągle śpi!Czego szukasz w naszym mieśc.Whisky chords by Dżem.. Sprawdź słowa piosenki Whisky Dżem, zobacz teledysk.. Już miałem na oku hacjendę, wspaniałą, mówię wam, Lecz nie chciała tam zamieszkać żadna z pięknych dam.. Tekst piosenki Whisky Mówią o mnie w mieście: "Co z niego za typ?. tu nie trzeba nic komentować po prostu coś pięknego.. .Stać się jednym z nich, stać się jednym z nich.. wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd brudny, niedomytek, w stajni dżem to kapela, która zdefiniowała historię rozwoju polskiej muzyki rockowej i bluesowej.. Sprawdź słowa piosenki Wehikuł czasu Dżem, zobacz teledysk.. Czego szukasz w naszym mieście C G Am.. Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Dżem - Whisky.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Mówią o mnie w mieście - co z niego za typ G C G C. Jetzt bestellen & genießenDżem - Whisky - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

Sprawdź słowa piosenki whisky orginal Dżem, zobacz teledysk.

Brudny, niedomytek - w stajni ciągle śpi D Am.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt