Akademia pana kleksa wolne lektury

Pobierz

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test ze znajomości lektury ,,Akademia Pana Kleksa".. Matuesz umie doskonale mówić, posiada jednak tę właściwość, że wymawia tylko końcówki wyrazów, nie zwracając uwagi na ich początek.. Pobierz legalnie całość (Audiobook) 2016-11-19 18:08:28.. Autor: Jan Brzechwa .. "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy to jedna z ulubionych książek mojego dzieciństwa.. Czasem wysyłano ich do bajek po różne rzeczy.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: to uczony szpak pana Kleksa.. Konstruowali "Lekturę w pudełku", układali rymowanki o panu Kleksie lub wymyślali nietypowe lekcje, jakie mogłyby się odbyć w Akademii.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. Zawsze spóźniałem się do szkoły, nigdy nie zdążyłem odrobić lekcji i miałem gliniane ręce.Całą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Akademia Pana Kleksa" na Virtualo.pl: Pana Kleksa, Lektury.. Quiz jest dobrym powtórzeniem dla uczniów przed lekcją a także wróceniem do wspomnień lektur z czasów podstawówki.. Ostatnio zaś wypadki potoczyły się tak szybko, że trudno mi wprost uporządkować je w pamięci.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Akademia pana Kleksa - lektura dla klas 4.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Szukaj.. Oznacza to: - Proszę, tu Akademia pana Kleksa.AUDIOBOOK Akademia Pana Kleksa - Wolne Lektury Szkoła Podstawowa - Jan Brzechwa..

Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa - streszczenie lektury.

Quiz w Poczekalni.. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. mam napisać list do kolegi koleżanki zachęcający przeczytanie książki .. testy ze znajomości lektury akademia pana kleksa.pdf .. nastepujace arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomosc tekstu - HistoriaLektura akademia pana kleksa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Adam chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej, dlatego .lektury akademia pana kleksa.pdf.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeśli się podobało - daj łapkę w górę :)projekt z lektury "akademia pana kleksa" W ramach cyklu lekcji dotyczących lektury "Akademia Pana Kleksa" uczniowie klasy 4c realizowali samodzielnie lub w grupach wybrany projekt.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" - Questionário..

...Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Więcej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyróżniający się nagradzani byli piegami.Akademia Pana Kleksa - streszczenie, plan wydarzeń.. Treść.. Wystarczy, że podadzą .Akademia pana Kleksa - Test.. Udostępnij.. Ma dwanaście lat i od pół roku jest w Akademii pana Ambrożego Kleksa, gdzie przyjmowano tylko chłopców z imionami na A. Polub.. Gdy na przykład Mateusz odbiera telefon, odzywa się zazwyczaj: - Oszę, u emia ana eksa!. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. W domu nic mi się nigdy nie udawało.. Adam Niezgódka to rudowłosy chłopiec.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Aktuelle Buch-Tipps und Rezensionen.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Profesor Kleks jest specyficzną, barwną postacią obdarzoną niezwykłymi zdolnościami.. Udostępnij.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!f 3rvwdz\ 8f]h ged r nxowxu m ] d srgf]dv exgrzdqld xvwqhm l slvhpqhm z\srzlhg]l hihnw\zqlh sudfxmh z]pdfqld z\wuzdár ü z srnrq\zdqlx wuxgqr flWydanie Akademii Pana Kleksa kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Wymagane logowanie .11.. To pełna magii opowieść o przygodach chłopców mieszkających w Akademii osobliwego Pana Kleksa, z którym nawet najdziwniejsze rzeczy stają się możliwe..

Quizy Os. ... Test znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Udostępnij Udostępnij wg Zosikar2457.. Historię opowiada Adam Niezgódka, będący uczniem dość nietypowej szkoły Pana Ambrożego Kleksa.. Skomentuj.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Edytuj elementy.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Zawiera nieodpowiednie treści?. eBay Is Here For You!Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Wyślij zgłoszenie .Dzisiaj się dowiesz czy znasz doskonale lekturę Akademia Pana Kleksa.. Skomentuj.. Filmy.. Jest tu miejsce na intrygującą .Adaś Niezgódka ma 10 lat i ma ''gliniane ręce'' aż tu nagle pan Kleks zabiera go w świat niezwykły.Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. PAN KLEKS cz. 1 Jan Brzechwa AKADEMIA PANA KLEKSA i inne bajczyska Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa..

Enjoy~Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.

1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Zarazem jest mocno tajemniczy.. doggyster 4 lata temu.. SEKRETY PANA KLEKSA Kiedy przed półrokiem zacząłem pisać ten pamiętnik, wcale nie przypuszczałem, że zajmie on tyle miejsca i że będę miał do opisania tak wiele rozmaitych, przedziwnych wydarzeń.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt