Sprawozdanie z zajęć szachowych

Pobierz

Nauczany przedmiot - SZKOŁA PODSTAWOWA Klasa Średnia ocen klasy 3.. Praca z dziećmi układa się bardzo dobrze.Zrealizowano 42/48 godzin zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIE Z DZIALALNOŚCI ŚWIETLICY SZKOLNEJ W I PÓŁROCZU ROKU SZKONYM 2016/2017.. Celem jest także przygotowanie ucznia do udziału w międzyszkolnych rozgrywkach szachowych na różnych szczeblach umożliwiając uczniowi osiągnięcia sukcesu jak i radzenia sobie z porażką przegranej.Federacji Szachowej - 20 lipca jest obchodzony Międzynarodowy Dzień .. w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. Przejawem .. pozwala na korygowanie własnych błędów.. Władysława Brissa o tytuł Mistrza Osiedla Złote Łany, który odbył się 16.04.2016 r. w SCK BEST przy Spółdzielni Mieszkaniowej Złote Łany.. Notacja szachowa, zegar szachowy, podstawowe zasady turniejowe (2) 3.. Organizatorem Turnieju Szachowego była SM Złote Łany, a współorganizatorem Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu MiejskiegoSKS.. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu.SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ MUZYCZNO-RYTMICZNYCH .. Uczniowie brali udział w zajęciach aktywnie.. W pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019 prowadzone były zajęcia SKS dla uczniów klas III w wymiarze jednej godziny lekcyjnej raz w tygodniu..

Podczas zajęćOrganizacja zajęć.

Ponadto sprawozdanie składa się z dwóch oddzielnych części tj. niniejszego sprawozdania merytorycznego oraz zatwierdzonego przez .. wprowadził Zarządzenie 1/03/2020 w sprawie czasowego odwołania imprez szachowych.. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, z ogromnym zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia.- poznane kombinacje (atak z odsłony, widełki, związanie) 2 2.. W powyższych zajęciach uczestniczyło troje uczniów z klasy IV-VII.Sprawozdanie z turnieju szachowego w ramach Mistrzostw Polskich Domów Kultury, Bydgoszcz 25-27.05.2018 » Sprawozdanie z Mistrzostw Wojewódzkich Rodzin Szachowych w Szachach Przez Łukasz Nikor Nalewajk | 18 czerwca 2018 - 22:28 | Aktualności , MKS EMDEKSprawozdanie z Pucharu Wojewody - 31st International Chess Tournament - Voivoda Cup 19-25.XI.2015 Opublikowano 25 listopada 2015 , autor: AK Zwycięstwem 17-letniego arcymistrza z Niemiec Aleksandra Donchenki zakończył się XXXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego.W ramach Innowacyjnych zajęć pozalekcyjnych pojawiły się również : niezapomniane zabawy z podwórka: gra w gumę, w klasy, chowanego, kwadraty( z wykorzystaniem piłki do nogi), duża skakanka.. 2a ustawy o rehabilitacji), których zgłoszenie do uczestnictwa w .SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH ROK SZKOLNY 2017/2018 Na podstawie przeprowadzonej diagnozy wstępnej oraz obserwacji nauczycieli, uczniowie zostali zakwalifikowani na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne..

Sprawozdanie z zajęć SKS (I półrocze 2018/2019) - Andrzej Kulpiński .

Podczas zajęć dzieci poznają podstawy i taktykę gry w szachy a także ukierunkowane są na własny sposób myślenia.. Nauczyciel omawia z uczestnikami zajęć popełnione błędy, zwracając szczególną .Rozwiązywanie zadań szachowych.. Celem tych zajęć jest wszechstronny rozwój organizmu w grach i zabawach sportowych, wszechstronne przygotowanie .Klasa Liczba godzin zaplanowanych Liczba godzin zrealizowanych Przyczyna nie prowadzenia zajęć 2.. Uczestniczyło w nich 22 uczniów i przedszkolaków.. Zajęcia rytmiczne odbywały się trzy razy w tygodniu, podobnie jak w I semestrze.. W jedną sobotę zostały zorganizowane przez wychowawcę klasy I zajęcia z zumby dla dzieci i ich rodziców.Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2015.. Data złożenia sprawozdania z pierwszego roku stażu : czerwiec 2018 roku Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2017 r. do 31 maja 2018 r.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI I MODUŁU PROJEKTU "CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI" 2019/2020 W KLASIE 3C Szczegóły Utworzono: środa, 15, styczeń 2020 19:51 Uczniowie klasy 3C ze Szkoły Podstawowej nr 8 im.. W roku szkolnym 2014/2015 zajęcia SKS-u prowadzono zgodnie z obowiązującym.. RYTMIKA W KLASIE ZEROWEJ ..

Podczas zajęć panowała miła atmosfera zarówno zabawy jak i odprężenia.

Utrzymuje prawidłowe napięcie mięśniowe w pozycji siedzącej/leżącej, potrafi stanąć/stawia krok z asekuracją terapeuty.Sprawozdanie z zajęć logopedycznych prowadzonych z … nr orzeczenia … rok szkolny 2019/2020.. Końcówki pionkowe (4) - opozycja 2 - reguła kwadratu 2 4.. SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI GODZIN WYNIKAJĄCYCH Z Art. 42 ust.2 pkt 2 KN.Plik sprawozdanie semesrtalne zajęcia rewalidacyjno wychowawcze.doc na koncie użytkownika annk79 • folder Dokumenty • Data dodania: 5 sty 2013.. Zgodnie z rekomendacją władz państwowych w sprawie ograniczania rozprzestrzeniania się .. (w przypadku zajęć poza .Sprawozdanie z realizacji Innowacji pedagogicznej "Edukacja przez szachy w szkole" Od 1 września 2015 roku realizowana była w naszej szkole nauka gry w szachy jako zajęcia obowiązkowe w klasie 3c Szkoły Podstawowej, liczącej 24 uczniów, w wymiarze 1 godziny tygodniowo.Nauka gry w szachy prowadzona była przez nauczyciela przeszkolonego w tym celu w szkoleniach: "Edukacja przez .Sprawozdanie z zawodów szachowych pn. "Otwarte Mistrzostwa Szachowe dla rodzin grających w szachy" (6 czerwca 2017r.. Kawalerów Orderu Uśmiechu wraz z wychowawczynią zakończyli I moduł realizowanego projektu.w tym (ad.. Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2015 1 Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci..

Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności w zakresie matematyczno-przyrodniczym w klasach II-IV.

Chętne .. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życiaWykonuje ruchy z pomocą terapeuty, naśladuje ruchy jednej ręki, zmienne obu ramion, kreśli ręką linię w powietrzu, obserwuje się zwiększenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.. pkt 2) osoby niepełnosprawne, które były uczestnikami WTZ i opuściły go w związku z podjęciem zatrudnienia; 4 w tym (ad.. pkt 2) osoby niepełnosprawne znajdujące się na prowadzonej przez podmiot prowadzący WTZ liście osób (o której mowa w art. 10f ust.. Pierwszy motyw taktyczny - widełki (podwójne uderzenie).. Zajęcia logopedyczne z … prowadzone były w formie indywidualnej w wymiarze 2 godzin tygodniowo.. Grupa liczy 10 osób.. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się już 14 lutego w sobotę.. W roku szkolnym 2013/2014 zajęcia SKS-u prowadzono zgodnie z obowiązującym w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. Nauka gry w szachy odbywała się w dwóch grupach wiekowych: grupa starsza - klasy III - V i grupa młodsza - przedszkole, zerówka i klasy I i II.. Zajęcia z koła szachowego odbywają się 2 razy w miesiącu w soboty od godz. 9.00 do 11.00 w świetlicy szkolnej.. Podsumowaniem ewaluacji będzie sporządzenie sprawozdania z osiągnięć uczniów na międzyszkolnych zawodach szachowych.. )W ramach tego rozwoju zawiera się też cel główny zajęć szachowych, a mianowicie rozwijanie u dziecka indywidualnego toku myślenia.. ORGANIZACJA ZAJĘĆ Zajęcia Koła Szachowego będą się odbywały raz w tygodniu, przez 45 min .. Powtórzenie i utrwalenie wiadomości o szachowym wojsku po II semestrze nauki.. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życiaSPRAWOZDANIE NAUCZYCIELA Z ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH Author: Gimnazjum w Jerzykowie Last modified by: user Created Date: 1/17/2011 10:11:00 AM Company: szkoła jeżykowo Other titles: SPRAWOZDANIE NAUCZYCIELA Z ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH SPRAWOZDANIE NAUCZYCIELA Z ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCHPodsumowanie zajęć szachowych W bieżącym roku szkolnym od października do kwietnia w każdą środę odbywały się w naszej szkole zajęcia szachowe.. SwiadectwoSzachowe2017 _____ Polski Związek Szachowy prowadzi szereg działań, mających na celu wsparcie metodyczne dla nauczycieli biorących udział w Ogólnopolski Projekcie "Edukacja przez Szachy w Szkole".Sprawozdanie z działalności zajęć SKS -u. roku szkolnego 2014/2015.. W I półroczu roku szkolnym 2016/17 do świetlicy uczęszczało 248 uczniów z klas I-III i IV .. - Konkurs szachowy kl. II- III .. - Cykl zajęć związanych z opieką nad zwierzętami -kl. I8..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt