Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz krótko na pytania

Pobierz

Step in english 3 ( 6 klasa ) 3/51 CwiczeniaĆw.1 str.74 Przeczytajcie broszurę i odpowiedzcie ustnie na pytanie :jakie sporty można uprawiać w Walii?. Szkoła podstawowa.. Ułóż i …Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko na pytania do tekstu: Das ist mein Zimmer.. Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz.. - Zadanie 2: Kompass …Przeczytaj jeszcze raz tekst ewangelii i odpowiedz na pytania: a ) Co spotkało człowieka schodzącego z Jeruzala do Jerych… martyna200214 martyna200214 08.01.2015Pytania i odpowiedzi.. Przeczytaj jeszcze raz w ciszy tekst Ewangelii i odpowiedz na …5.. 15 maja nasza klasa, czyli 2 c, wzięła udział w niezwykłej uroczystości otwarcia nowego …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. Posłuchaj rozmowy rodziny Rossini po maratonie i zdecyduj, które zdanie jest prawdziwe, a które …Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania: Na jakim instrumencie i z jakiej okazji został zagrany koncert opisany we fragmencie utworu Adama …Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 1998-I took my first steps and said my first …Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedź na pytania.. Po gimnazjum (Podręcznik, WSiP) …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko (maksymalnie 3 słowa) na …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Siemka pomorzecie to na Angielski :P. Siemka pomorzecie to na Angielski :P..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Notatka do lekcji dostępna jest …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 2 str 32,Mit links!Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na …Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania When was Daniel Radcliffe born?. Auf dem Bett liegt ein Laptop, da ichPrzeczytaj list Marcela i na podstawie tekstu odpowiedz na podane pytania 2012-12-08 15:30:14 Odpowiedz na pytania z tekstu .. Question from @Zosia33331 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Nowe pytania.. Przedmiot: Język rosyjski.. Logowanie.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz krótko na pytania.. niemamnazwybomoge niemamnazwybomoge 23.04.2016 Język angielski …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rejestracja.. Można włączyć nagranie CD.2.23.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej …Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-6).. Zadanie 2.. 2012-11-26 16:16:01 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 …Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko na pytania do tekstu..

Zad.2 s.10 Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach …Zadanie 2 przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania BLAGAM SZYBKO DAJE NAJ!. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Zgadnij, które z warzyw nie były popularne w Polsce w latach 60tych.. 2 str.74 Przeczytaj …Dorysuj brakujący element puzzle do każdego zdania.. jeszcze raz i połącz odpowiednio części zdań.W zadaniu 2 i 3 wpisz tylko poprawne odpowiedzi.. Do tej pory …EX.4 Popatrz na zdjęcia jeszcze raz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.Tekst-1997-I was born on 25th September in Edinburgh.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś …Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).. How can you ride round …Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt