Uzupełnij dialog wykorzystaj informacje z zadania 1

Pobierz

Przedstaw przyczyny, przebieg i skutki wyprawy Napoleona na Rosję w 1812 roku.. Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 1W jakich sytuacjach usłyszysz dialogi z zadania 1?. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .OJAP- Strona 3 z 18 Zadanie 1.. (0-1)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 4.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Jak wytłumaczyć to, że … ?. Moim zdaniem postępowania … nie da się niczym usprawiedliwić.. Uwaga!. Zeszyt ćwiczeń - Entschuldigung, wo finde ich hier einen Supermarkt?- Gehen Sie geradeaus, dann Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 8 1.. Wykonaj zadania 1-2 ze strony 201 (mapa Wyprawa Napoleona na Rosję) .. Uzupełnij poniższe ramki.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Oceń postępowanie z postaci z ćwiczenia 1.. Uzupełnij tekst.Strona 5 z 14 Zadanie 6.. Wartość Bohater Przykład sytuacji z lektury obowiązkowej ofiarność wierność Zadanie 15.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. B I'd like to find aut about anceUzupełnij dialogi 1 i 2, wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Biorąc pod uwagę…1) uzupeŁnij tabelĘ ( wykorzystaj informacje z ramki) dopasuj postaĆ , wydarzenie oraz datĘ.. Proszę was o pomoc z zadania z angielskiego ;) tabelke dodałam jako zdjęcie..

Wykorzystaj informacje z zadania 1.

Uzupełnij dialog.. Bardzo proszę na teraz Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj sformułowania z ramki.. Wykorzystaj wyrazy podane w : nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Uporządkuj w kolejności chronologicznej poniższe wydarzenia.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. - Danie jednogarnkowe i golonka pochodz Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 7napisz dialog podobny do tego z ćwiczenia 3 wykorzystaj informacje z poniższej tablicy i wyrażenia z ćwiczenia 1. dialog z ćw.. usłyszysz dwukrotnie.. …Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij dialog,wstawiając odpowiednie zadania z ramki Słowa z ramki to : ich bin steffi ,das ist mein bruder, Nein das ist meine Freundin,Tina, ich bin elf, Er heiBt .. Jak wytłumaczyć to, że … ?. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. A. hiperinflacja,Uzupełnij dialog zgodnie z informacjami z ulotki (Niemiecki) 2010-05-29 21:10:37; Uzupełnij przysłowia brakującymi przymiotnikami: 2009-10-27 18:22:02; uzupełnij dialog brakującymi wyrazami.. Wykonaj zadania 1-7 ze strony 214.. Welcome to the Sports Club.Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij dialog,wstawiając odpowiednie zadania z ramki Słowa z ramki to : ich bin steffi ,das ist mein bruder, Nein das ist meine Freundin,Tina, ich bin elf, Er heiBt .Zadanie: 1 uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach 1 we _____ learn some foreign languages at school 2 they Rozwiązanie: 1 learning 2 don 39 t wearing 3 do , going 4 meeting 5 played , playng 1Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazki z ćw.2 jeszcze raz i uzupełnij dialog (zdjęcie) - angielskiStrona 10 z 17 Zadanie 10..

Uzupełnij dialog.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystując informacje zawarte w podręczniku, uzupełnij tabelę.1.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Francja Wielka Brytania Stany Zjednoczone Zadanie 2.. Wykorzystaj informacje z podręcznika (s. 207- .. Wykorzystaj informacje podane w nawiasach.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Rozwiązanie zadania 4 z książki Meine Deutschtour 2 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plOceń postępowanie z postaci z ćwiczenia 1.. (ta krótka .Zadanie 5.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Wykorzystaj sformułowania z ramki.. Należy ułożyć dialog podobny do tego w zadaniu 1.1. can you help me please Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. Biorąc pod uwagę…Strona 10 z 19 Zadanie 14. wybierz właściwą reakcję.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. 2015-11-20 13:19:14; Przygotuj notatkę z lektury.Przerysuj tabelę i uzupełnij ją brakującymi informacjami 2017-11-07 15:11:40Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: J. niemiecki.. Temat: Zagadka śmierci Napoleona..

A tu dialog : Przykład : Mr Ball : Hello boys.

Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Korzystając z podręcznika, uzupełnij tabelę dotyczącą sytuacji gospodarczej i społecznej we wskazanych krajach po I wojnie światowej.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). (0-2) Uzupełnij tabelę.. Do każdej z podanych wartości dopisz bohatera z lektury obowiązkowej (innego bohatera dla każdej wartości) i przykład sytuacji, w której ten bohater wykazał się daną wartością.. schizma wschodnia;.Zadanie z Języka.Angielskiego : Uzupełnij dialog.Wykorzystaj informacje z tabelki.. zakreśl literę A,B lub C.. 3. uzupełnij dwa dialogi zdaniami z ramki dialog 1 A; Hello,how can I help you ?. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. (ta koszula w kratkę) 2.. Y: Great.N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. Zadanie 6.. Moim zdaniem postępowania … nie da się niczym usprawiedliwić..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt