Opisz swoją ulubioną postać z kreskówki po angielsku

Pobierz

Zadanie jest zamknięte.. Trzeba poprawić zdania (słownictwo dotyczące domu) 2021-09-08 15:31:04 Jak przetlumaczyc "object" uzyte w liscie do przedstawienia tematu listu 2021-09-02 13:00:43opisz swoja ulubioną postac z filmu lub kreskówki w czasie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wprowadzenie - przedstawiające kim jest opisywana osoba tj. jak ma na imię, ile ma lat, jak ją poznaliśmy.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. We wprowadzeniu wyjaśniamy również dlaczego dana osoba jest warta uwagi.. od Bkk 11.12.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. W opisie powinno być: 1 wygląd 2 wiek 3 praca np. uczeń czy coś 4 osobowość Może być z anime tylko musi być to co wyżej.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Nie musi być specjalnie długie.. Napisana przez: noctudetv.. Zapisz liczbę trzycyfrową której cyfra dziesiątek jest czterokrotnie większa od cyfry jedności a cyfra jedności jest większa o 1 od cyfry setek Answer.Musisz przetłumaczyć "POSTAĆ Z KRESKÓWKI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wszystko co człowiek robi z przyjacielem jest przyjemnością.. Z góry dzięki ^^Tłumaczenia w kontekście hasła "postać z kreskówki" z polskiego na angielski od Reverso Context: Serio, jakby ktoś mordował postać z kreskówki.Kto napisze mi krótki opis dowolnej postaci z filmu/ bajki itp. po angielsku?.

2014-04-07 13:21:06 Opis postaci po angielsku ..?

moja to pizza przetłumacz: moja ulubiona potrawa to pizza.jest bardzo popularna we Włoszech.można na nią położyć to co chcesz :ser,szynkę,pomidory,cebulę,paprykę,peperoni itd.Najlepszą pizzę robi mój tata , ale jak nie mamy czasu to jemy na mieść.Ja zawszę zamawiam Margaritę.ona jest przepyszna.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Zobacz odpowiedzi.. Rozwinięcie/część główną - zawierające takie elementy jak wygląd zewnętrzny danej osoby, jej cechy charakteru, zainteresowania, sposób bycia .Opisz swoją ulubioną potrawę po angielsku?. Shrek zako[CENZURA] się w niej z wzajemnością, ślub Fiony z Lordem zostaje przerwany, lord zostaje pożarty przez Smoczycę.. My favourite cartoon is Tom and Jerry im wtaching it since i was 6.Its about a cat .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swoją ulubioną postać z bajki/kreskówki po angielsku Wybrałam Pingwiny z Madagaskaru natkaxddd123 natkaxddd123 24.03.2021 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Opisz swoją ulubioną postać z bajki/kreskówki po angielsku .Opisz swojego ulobionego bohatera z bajki po angielsku..

Taki po polsku a teraz po angielsku .Opisz po angielsku postać z kreskówki .

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POSTAĆ Z KRESKÓWKI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Hej, potrzebuję pomocy z zadaniem z angielskiego.. Fiona zostaje uwolniona przez Shreka, który ma ją dostarczyć Lordowi Farquaadowi.. Zgłoś nadużycie.. Język angielski.. OdpowiedzWielu z was może kojarzyć Taza, postać z kreskówki, tą która ciągle się obraca dookoła własnej osi niczym tornado.. Fiona i Shrek biorą ślub.. Przytoczę kilka argumentów aby potwierdzić swoją tezę: Rozpocznę .Najlepsza odpowiedź.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Kto napisze mi krótki opis dowolnej postaci z filmu/bajki itp. po angielsku ?. 2010-03-25 18:51:27 Opis postaci po angielsku 2017-10-30 21:06:58Opis osoby po angielsku powinien zawierać: 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt