Przysięga odc 301streszczenie szczegółowe

Pobierz

Prezentujemy streszczenie odcinków 234, 235, 236, 237 i 238.. - "Ukryłam to nawet przed tobą.. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.. Za darmo i bez rejestracji.. Emisja serialu Przysięga odc.. Serial oglądać można w TVP 1 oraz w internecie na WP Pilot (na żywo) i powtórki w TVP VOD.. Na prze­pro­si­ny mo­że być już jed­nak za póź­no.Streszczenie 477. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir, mimo sprzeciwu Songul, zaprasza Cavidan na kolację.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Streszczenie 413. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin nie traci nadziei, że odzyska wzrok, a rozmowy z ukochanym tylko jej uzmysławiają, że wszystko będzie .Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia.. Okazuje się, że to przestępca.. Serial Przysięga 484 wyemitowany zostanie w czwartek 23 września 2021 roku o godzinie 16:05 w telewizji TVP1..

Przysięga odc 132 streszczenie szczegółowePrzysięga 440 streszczenie szczegółowe.

Emir Tar­hun już wie, że źle po­stą­pił.. Online odcinek można obejrzeć w porze emisji w TV na WP Pilot.. Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride.. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. Kemal jest.. - swiatseriali.interia.plPrzysięga Odcinek 186 / Przysięga Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-05-21 23:11 UdostępnijPrzysięga odc 16 streszczenie - co się wydarzy w kolejnym odcinku tureckiego serialu?. 301: Emir i Zafer odnajdują dysk z nagraniami z monitoringu w .Więźniarki przeszukują cele.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 270 i 271 odc Przysięga.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.. Przysięga odcinek 439: Pojawia się nadzieja dla Kumru!. Z kolei Oya wraca do domu.. Przysięga 484 VOD dostępna będzie na platformie TVP VOD.przysięga odc 236 streszczenie szczegółowe przysięga 236 streszczenie szczegółowe przysięga 236 Ostatnia noc była spokojna w domu.. Niespodziewanie ginie paszport Narin.. Odcinki obejrzeć można od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.Przysięga 484 odcinek po polsku..

Jej intrygi wychodzą na jaw!...Przysięga odcinek 132 - szczegółowe streszczenie.

Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. Przysięga - opis 270 odcFeride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem.. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.Ke­mal chce roz­wo­du [STRESZ­CZE­NIE OD­CIN­KA] "Przy­się­ga" 466. stresz­cze­nie od­cin­ka.. Aby poznać szczegóły przeczytaj streszczenie 301. odcinka Przysięgi!Przysięga - streszczenia odcinków.. Dziewczyna jednak odmawia leczenia!. Kumru odwiedza matka.. fot. materiały TVP.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 czerwca 2021Turkweb.pl 439: Wstaje nowy dzień.. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał.. [Streszczenie + Zdjęcia] | Seriale tureckie.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala.. Przysięga odcinek 301: Emir i Zafer znajdują dowód na niewinność Reyhan!. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. W gabinecie Kemala jest Emir.Przysięga - odcinek 487.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD.Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć..

Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.

Dlaczego?. Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza .Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 492, 493, 494 i kolejnych.. Co wydarzy się w serialu?. Przez około pół godziny rozglądaliśmy się za czymś do obejrzenia, przeskakując od stacji do stacji na pustkowiu, czyli naszym cyfrowym kablu.Zapraszamy do oglądania!. Przysięga odc.. Premierowy epizod zostanie wyemitowany w środę, 25 września o godzinie 16:05 w TVP 1.Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 279 i 280 odc Przysięga.. Live stream online na żywo udostępnia WP Pilot, a powtórki publikowane są na TVP VOD.. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Turcja .. Przysięga to turecki serial, który po polsku emituje telewizja TVP 1.. Powtórkę odcinka można zobaczyć w TV następnego dnia o godzinie 5:15.. Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku.. Emir zaczyna mieć wątpliwości co do tego, jak ocenił Feride.. Narin .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer..

"Wygląda na to, że śniadanie jeszcze niegotowe" - mówi ż...Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.

Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.. Feride dostaje prezent od Emira.. Kto będzie jej towarzyszył?. Songul sugeruje, że coś łączy Feride i Emira.. Tar­hun znaj­du­je praw­dzi­wy list Fe­ri­de, a po prze­czy­ta­niu go, po­sta­na­wia wszyst­ko wy­ja­śnić.. Oglądaj nowe odcinki po polsku w TVP 1 lub w internecie na VOD TVP.. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. Akcja przenosi się do firmy.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. 132: Środa, 18 marca 2020, godzina 16:05.. Na odcinek 355 poczekać będzie trzeba do poniedziałku.. 354 wyemitowany zostanie w czwartek 18 lutego.. Songul wchodzi do kuchni, gdzie znajdują się Melike i Sefer.. Wszystkie odcinki Przysięgi w VOD udostępnia platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1.. Przeszukanie w celi!. Bez konieczności szukania napisy PL na Youtube.. [Streszczenie + Zdjęcia] 5 listopada 2020 Turkweb.pl.. Proszę, opowiedz mi wszystko".. Porzuciłam go, choć moje serce rozrywało się na kawałki.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. Przysięga odc.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Zrozumiem cię najlepiej ze wszystkich".. Narin prosi Feride, by została jej świadkową.Streszczenie.. Serial Przysięga po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.przysięga odc 237 streszczenie szczegółowe przysięga 237 streszczenie szczegółowe przysięga 237 Koncepcja pobierania programów telewizyjnych z Internetu jest wciąż stosunkowo nową koncepcją.Przysięga odcinek Przysięga / 403.. "Nie chciałam tego, ale żeby chronić Emira, zdecydowałam się z nim rozwieść" - kontynuuje Reyhan.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. 2020 Odcinek 508.. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt